RIMI English version

Į pradžią Rašykite mums Tinklapio žemėlapis
NaujienosApie RIMIPrekybos centraiPirkėjų erdvėPartnerystėKarjeraKontaktai


RIMI prekybos tinklas sukurtas Jums. Todėl pirkėjų erdvė visuomet yra mūsų pirmiausias rūpestis. Čia yra informacija apie viską, kas vyksta mūsų prekybos centruose, be to, čia rasite įdomių ir naudingų skaitinių, kuriuos mes nuolat atnaujiname.
Nenuobodžiaukit, patenkinkit savo smalsumą ir žaidimų aistrą,
o svarbiausia - maloniai praleiskite laiką!
 
RIMI leidinys
Leidžiamas kartą per mėnesį, mažiausiai 16 puslapių spalvotas leidinys. Jame - naujausia informacija apie prekybos centruose siūlomas prekes, specialūs kainų pasiūlymai, informacija apie akcijas ir kt.
›››
   
Akcijos
Kiekvieną mėnesį RIMI, Hyper RIMI ir RIMI Hypermarket prekybos centruose vyksta įvairios akcijos ir žaidimai. Jūs ne tik įsigysite reikalingų prekių, bet ir laimėsite įvairių prizų.
›››
   
Kulinarijos bei konditerijos gaminių užsakymas
Hyper RIMI kulinarai bei konditeriai siūlo užsisakyti patiekalų pobūviams, šventėms. Tereikia paskambinti mums ir užsisakyti pageidaujamą patiekalą.Skyrelyje rasite užsakomųjų gaminių pavyzdžius.
›››
   
 
RIMI receptai
Gal norite paragauti krokodilų mėsos kepsnio arba paprikos su migdolais? O gal susiviliosite mandarinų pyragėliais arba bananų desertu? RIMI receptų skyrelyje rasite šių ir daugelio kitų unikalių patiekalų receptų - išbandykite juos savo virtuvėje!
›››
   
 


Įvadas
Akcijos
Paslaugos
RIMI receptai
Ekspertas pataria
Bendraukime
Fotografijos projektas
      © 2003 UAB "RIMI Lietuva" Juridiniai pranešimai